Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz tüm soruların cevabı burada...

Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan kargolarınız, uzman işçilikten sonra sizlere ulaşır. En uygun fiyat ve üstün kalite anlayışını benimseyen E-Scooter, Türkiye'nin en geniş scooter yelpazesine sahip mağazasıdır. Hayatın akışını ve günü yakalamak, değişen moda ve trendlere uyum sağlamak isteyen bunun yanında aradığı kalitedeki ürünü, uygun fiyata temin etmek isteyen müşterilerimize çok yakınız.

Kredi kartı ile vereceğiniz siparişlerinizde banka onayı anında alınabilmekte ve siparişiniz hemen hazırlık aşamasına alınabilmektedir. Havale siparişlerinizde yatırmış olduğunuz ödeme, her mesai günü başlangıcında hesaplarımız kontrol edilerek takip edilmekte ve ödemesi gelen siparişler hazırlık aşamasına alınmaktadır. Sipariş verildikten sonra 2 iş günü içerisinde ürün kargoya teslim edilir, 1 ila 3 gün içerisinde ise adresinize kargo tarafından teslim edilir.

Elektrikli scooter bataryaları, saklama, kullanım koşulları, hücre şarj deşarj sayısı (Cycle Life pil döngüsü) ve hücre modeli ve kapasitesine bağlı olarak 2-4 yıl veya 3000-9000 km, 300-1000 cycle (tam şarj/deşarj sayısı) arasında dayanabilir. Scooter'ınızı daha fazla kullanırsanız veya uygun olmayan şekilde saklarsanız, bataryanızın ömrü kısalacaktır.

1. HANGİ YOLLARDA KULLANILIR ?

Yeni güncellenen yönetmelikte hız sınırı 50 km üstü olan yollarda kullanılması yasaklanmıştır . … Evden iş’e, okula, spor salonuna, alışveriş merkezlerine, sahile, ormana, kamp alanlarına ve gezilecek daha bir çok güzel ve keşfedilmeyi bekleyen her yere, elektrikli scooterlar ile güvenli ve konforlu bir şekilde gitmeniz mümkün.

2. EHLİYET GEREKTİRİR Mİ ?

Yeni güncellenen yönetmelikte 25 kW ve daha yüksek elektrik motoru bulunan scooterlerda M sınıfı ehliyet istenmektedir. Sattığımız scooterların hepsi 25 kW’nın altındadır ve ehliyet gerektirmez.

3. YAŞ SINIRI VAR MI ?

Yeni güncellenen yönetmelikte, 15 yaş ve üzeri herkes elektrikli scooter kullanabilmekte…

Vsett elektrikli scooterlar dış etmenlere karşı su geçirmez bir yapıda tasarlanmıştır. Sağanak yağışlar ve yağmur sürüşlerine dayanıklıdır fakat elektronik aksam güvenliği için yağışlı havalarda çok uzun süre kullanılmaması önerilmektedir. Yer zeminden 3 cm yükseklikteki her tür su yüzeyinde kullanılabilir.

E-Scooter

Merhaba!

WhatsApp'tan sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize info@escooter.com.tr adresinden bir e-posta gönderin.

Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
+905307860343
Merhaba Size nasıl yardımcı olabilirim?
×
Size nasıl yardım edebilirim?